<

O projektu

 

Administrativně obchodní centrum BRNO EASTGATE Office Park se skládá ze tří objektů (X, Y a Z) představujících více než 15 tis. m2 kancelářských a obchodních ploch. V první etapě výstavby se vybudují objekty Y a Z, v druhé etapě pak objekt X. Pro tyto objekty se počítá se 104 parkovacími místy v podzemním podlaží objektů Y a Z, s 12ti místy na povrchu mezi objekty Y a Z, dále s 58 místy v rámci objektu X a neposlední řadě se 130 parkovacími místy na přilehlém pozemku u objektu celního skladu. Třípodlažní objekt X je situován podél ulice Tuřanka s dominantním postavením vůči křižovatce ulic Tuřanka a Řipská, od které směrem k ulici Šmahova je umístěn čtyřpodlažní objekt Y a šestipodlažní objekt Z. Ve všech těchto objektech jsou vždy v prvním nadzemním podlaží situovány obchodní prostory zvýrazněné prosklenými výkladci a v dalších  nadzemních podlažích  samostatné kancelářské jednotky ve velikostní struktuře již od 44 m2 až do velkoprostorových 1.100 m2.. Všechny tyto reprezentativní prostory jsou určeny k prodeji, popř. i k pronájmu. Parkovací místa v podzemním podlaží budou určena rovněž k prodeji, popř. pronájmu; parkovací místa na povrchu již pouze k pronájmu a důležitým aspektem bude i garantovaný počet min. 50 parkovacích míst pro návštěvy objektů.

Výstavba polyfunkčního komplexu BRNO EASTGATE bude zahájena ve druhé polovině roku 2012 s termínem dokončení v první polovině roku 2014.

Mám zájem o nemovitost

Vyplňte následující formulář a náš prodejce se Vám rád ozve

Jméno:

Email:

Tel.:

Doplňující informace:

Zahájení stavby

Polyfunkční komplex Brno - kanceláře, obchody, hotel
Výstavba polyfunkčního komplexu BRNO EASTGATE bude zahájena ve druhé polovině roku 2012 s termínem dokončení v první polovině roku 2014.
investori


investor Stavos

investor Tulip